Recenzie Hoover

Hoover HF522 STPE 011

Overený zákazník Alza.sk Martina

Pridané: 21. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Veľmi šikovný pomocník. Náhradná batéria je super.
Hoover HF122GPT 011

Hoover HF122GPT 011

Overený zákazník Alza.sk Marek K.

Pridané: 20. februára 2024

• dobrý sací výkon
  • dobrá výdrž batérie
Hoover HWP4 47AMBC7/1-S

Hoover HWP4 47AMBC7/1-S

Overený zákazník Alza.sk Marek K.

Pridané: 20. februára 2024

• dobrý výber programov
Hoover HDP 5106AMBC/1-S

Hoover HDP 5106AMBC/1-S

Overený zákazník Alza.sk Ondrej B.

Pridané: 19. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Zatiaľ všetko ok! Čo je napísané o produkte splní!
  • Pri odstredení trušku hlučnejší.
HOOVER H81 4 ks

HOOVER H81 4 ks

Overený zákazník spotrebice-doplnky.sk Overený zákazník

Pridané: 15. februára 2024

Zakúpený v spotrebice-doplnky.sk

vrecká su ok

Pridané: 8. februára 2024

• Pračka je naozaj veľmi tichá
  • Má krásne veľké dvere.
  • Veľké množstvo programov - 96 programov v appke
  • Párovanie s aplikáciou bola hračka a naozaj celá práca s touto práčkou je veľmi intuitívna.
  • Napriek fakt skvelej cene práčka nepôsobí lacným dojmom a kúpila by som ju znova
  • Zatiaľ nič - uvidíme po 2 rokoch záruky.

Táto práčka je skvelá voľba v pomere kvality a ceny. Ponúka obrovské množstvo programov ktoré sú rozšírené vaplikácií ktorá je veľmi intuitívna a dokonca sa daju programy filtrovať takže je veľmi jednoduché nájsť ten správny program. Celková práca s touto pračkou je veľmi intuitívna a prvý krát som nepotrebovala dlhé hodiny študovať manuál. Do kúpy by som išla znova.

Hoover HF522 STH 011

Hoover HF522 STH 011

Pridané: 4. februára 2024

• Vysáva skutočne dobre.
  • Batéria vydrží celkom dlho
  • Vysypávanie nádobky so špinou
  • Málo príslušenstva. Viac príslušenstva znamená vysoký nárast ceny

S vysávačom sme spokojní.
Vysáva skutočne dobre.
Na plne nabitú batériu povysávame byt dvakrát.
Málo príslušenstva, ale nám postačuje,
Bohužial po rozložení na ručný vysávač je jeho výkon polovičný.
Vysypávanie nádobky so špinou tiež nie je super.
Bez háčika a kartáčika nádobku nevyprázdnite. Vyprázdňovanie odporúčam robiť vonku alebo na balkóne. Inak máte všetku špinu opäť po celom byte.
Ak nádobu po vysypaní rovno neumyjete tak je celá špinavá. Aj z vonku.
Nádoba sa naspäť nasadzuje dosť ťažko.

Hoover HPS700 011

Hoover HPS700 011

Pridané: 3. februára 2024

• Veľký počet funkcií - hlavné sú vysávanie, mopovanie a vysávanie s mopovaním tvrdých podláh aj kobercov
  • Vedľajšie - ručný parný čistič umožňuje čistenie drezov, pracovných dosiek alebo varných dosiek, batérií, silne znečistenie podlahy
  • Ručný vysávač s flexibilnou hadicou a šikovne riešenými nástavcami na rôzne predmety
  • Výkonný vysávač
  • Rýchla tvorba pary
  • Veľa dobre riešeného príslušenstva

Vysávač 3v1 (resp. podľa mňa 5v1) som si vybral kvôli širokému spektru funkcií a dobrej ceny v porovnaní s inými produktami (ktorých je veľmi málo)
Všetky funkcie som odskúšal a fungujú podľa popisu a zatiaľ spĺňajú moje očakávania, dokonca niektoré ich aj prevyšujú (napr. doplnkové ručné vysávanie a ručný parný čistič)
"Fyzické" prevedenie vyzerá masívne a kvalitne a snáď vydrží aj dlhodobé používanie.
Hodí sa na takmer kompletné čistenie bytu (dokonca aj okná pomerne rýchlo a kvalitne umýva - s malým dokončením utierkou).
Jednoznačne zatiaľ dobrá funkcionalita a kvalita za primeranú cenu

Pridané: 2. februára 2024

(naposledy upravené 2. februára 2024)

• Dobré recenzie.
  • Pomer cena a kvalita.
  • WiFi pripojenie.
  • Trieda A.
  • SLIM práčka ideálna do malej kúpelne.
  • Chýba nádobka na prací gél do zásuvky.

Zatiaľ mám len pár dní, ale ak môžem porovnať so starou práčkou, tak veľmi tichý chod. Pekne stojí na mieste aj pri plákaní. Pripojenie WIFI s menšími problémami sa podarilo aktivovať. Uvidím ako dlho vydrží :). Jedine, čo chýba tak nádobka na prací gél do zásuvky. Pri ostatných značkách býva štandardne dodávaná.

Frkyno Frkyno

Pridané: 30. januára 2024

(naposledy upravené 30. januára 2024)

• Cena / výkon / rozmery ....veľmi priaznivé.
  • Aplikácia funguje bezproblémovo, čo je pri spotrebičoch skôr výnimka (je aj v slovenčine).
  • Veľmi pekný dizajn.
  • 5 ročná záruka na spotrebič (po registrácii) + 10 ročná na motor.
  • Veľmi tichá.
  • V aplikácii po spustení programu vyskakujú zbytočné okienka a pripomienky, ktoré sa nedajú sa v apke zrušiť, čo predlžuje spustenie programu.

Neviem aká je komplikovaná výmena ložiska a či sa vôbec dá vymeniť (najčastejší dôvod kúpy novej práčky). Bolo by dobré poskytnúť takúto informáciu pred predajom. Veľa užívateľom na tejto informácii záleží a bola by rozhodujúca pre kúpu produktu.

S produktom som od prvej chvíle veľmi spokojný.

Pridané: 22. januára 2024

• Perfektné ovládanie pomocou smrtphone,
  • Nádherne a kvalitne operie a vyrovná prádlo
  • Tichý chod
  • Viac ako dobrý pomer kvality a ceny
  • Design je na jednotku

Odporúčam.

Hoover H3WS437TAMCE 1-S

Hoover H3WS437TAMCE 1-S

Overený zákazník Tekra.sk Kika

Pridané: 21. januára 2024

Zakúpený v Tekra.sk

• pracka ma byt do 7kg no ma velmi maly bubon, tolko pradla sa tam ani nezmesti
  • ma fungovat na aplikaciu no nefunguje, aspon nie s iphonom
  • velmi zly navod ku pracke, na vela veci sme ani po 2 rokoch neprisli

Pridané: 17. januára 2024

• malý rozmer
  • pekný dizajn
  • veľa programov
  • dobre perie aj žmýka
  • tichý chod
  • Ani na druhýkrát sa nepodarilo sfunkčniť aplikáciu

Pridané: 16. januára 2024

• kvalita
  • slim

Hoover HW4 37AMBS/1-S -

Automatická práčka Hoover sa mi páči, že ide o slim práčku s objemom 7 kg bielizne a prijateľnou cenou. Je vybavený jednoduchým ovládaním za pomoci otočného voliča, ovládacieho panelu s displejom a energetická trieda A.
Odporúčam kúpu.

Hoover HF522 STP 011

Hoover HF522 STP 011

Adam Illés Adam Illés

Pridané: 15. januára 2024

• Extrémna sacia sila
  • Vysáva podlahy aj všetky koberce (aj dlhosrsté)
  • Nástavec na čalúnenie je brutálne
  • Pri 2 mačkách je to nesmierny pomocník
  • Vymeniteľná batéria (dúfam že aj o 2 roky bude na predaj)
  • Výdrž na jedno nabitie vážne okolo 45 min
  • Skladný a dokáže stáť na mieste bárskde bez stanice
  • Trošku ťažšie sa čistí nádoba na prach
  • Úplne v strede kartáču nahromadí vlasy trošku

Toto je môj druhý aku vysávač a s týmto som neskutočne spokojný, všetko povysáva a na koberci normálne cítiť ako sa drží a vyťahu z neho špinu. Nikdy som si nemyslel že aku vysávač dokáže také zázraky ako tento, a tá hlavica na čalúnenie je dačo neuveriteľné na gaući neostane ani jeden chlp po mačkách. Samočistenie kartáču v hlavici funguje veĺmi dobre, páči sa mi že pri vysávaní normálne vlasy a mačacie chlpy sa zbierajú v nádobe na prach a nie na kartáču. Čo sa mi nepáči na tomto vysávači je že nabíjanie prebieha iba tak že doňho zapojíte adaptér a keď je vysávač na nástennom držiaku a zabudnete na nabíjanie tak vytrhnete adaptér zo zásuvky keďže cez nástenný držiak sa nedá dobíjať, to je iba na uskladnenie vysávača ktoré je aj zbytočné keďže je to skladný malý vysávač ktorý bárskde uložíte aj v malom byte. Určite každému odporúčam tento vysávač, môj prvý nápad bol že kúpim dyson lebo chcel som saciu silu, ale neolutoval som že som kúpil tento hoover za 190€ keďže tento vysávač je vážne skoro na úrovni dysonu.

Hoover HP320PET 011

Hoover HP320PET 011

Pridané: 13. januára 2024

(naposledy upravené 13. januára 2024)

• Pekny dizajn
  • Bezvreckovy
  • Dlzka kabla 7m
  • 850W ?..Vykon je zruba o jednu tretinu nizsi ako som mal na predoslom vysavaci s vykonom okolo 700-750W.
  • Kabel sa pri poslednom 0,5m nestiahol do navijaka,musel som mu pomahat rucne.
  • Uvadzaju ,ze je extra tichy,(zhruba jak kazdy vysavac)
  • Neda sa na nom zvysovat a znizovat vykon sania-VELKE MINUS

Slabych 70 percent.Zial dalsia zla skusenost co sa tyka vysavacov.Ziadny vysoky vykon neocakavajte,ako uvadzaju v popise.S tym potenciometrom na regulaciu vykonu som bol asi najviac sklamany,,to som prehliadol pri prezerani parametrov vysavaca,lebo som to bral ako samozrejmost,ze ho ma.
NEODPORUCAM,,na druhy den som ho bol vratit

Pridané: 4. januára 2024

• mam model HWP4 47AMBC7/1-S - slim pracka spredu plnena, kapacita 7kg. Vyborne vyvazena sa ani nepohne pri odstredovani aj na maximum 1400 otacok, perie vyborne, velky vyber programov
  • nemam

Mam vedla seba pracku aj susicku, obidve SLIM verzie, zabudovane pod umyvadlovou doskou, obe max spokojnost, radost prat a susit. Zatial sa nic nezcvrklo, co je mega uspech.

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S

Hoover ND4 H7A2TSBEX-S

Pridané: 4. januára 2024

• Rychlo susi, ma vyborne programy kde si lahko zvolite typ materialu, napriklad vlna - ususilo vlnene svetre bez poskodenia a zcvrtknutia. Cistenie filtra v bubne po kazdom suseni je jednoduche.
  • Trosku si musim zvyknut na vylievanie nadoby na kondenzat, je vo dverach a niekedy nejde uplne jendoducho zasunut, ale je to sila zvyku.

Mala som uz susicku Whirlpool aj Samsung a za mna tato zatial vyhrava!
Mam aj pracku, idem napisat recenziu, tiez je super. nemam ich postavene na sebe, su vedla seba, cize ja by som uvitala na susicke dvierka otvaranie na opacnu stranu, ale da sa s tym zit aj takto.

HOOVER H3TFSMP48TAMCE-S

HOOVER H3TFSMP48TAMCE-S