Recenzie Hoover

HOOVER CA2IN1D 011

HOOVER CA2IN1D 011

Pridané: 30. novembra 2017

Zakúpený v MALL.SK

• manzelka pouziva,je spokojna nemusim ja upratat
  • nic

vsetko ok

Hoover H60 4 ks

Hoover H60 4 ks

Overený zákazník MADER Overený zákazník

Pridané: 24. novembra 2017

Zakúpený v MADER

potreboval som náhradné sáčky do vysavača

Pridané: 16. novembra 2017

Zakúpený v MALL.SK

S vyrobkom som zatial spokojna. Vycistil super sedacku aj postele. Chyba cistiaci nastroj na rotacnu kefu. Nesulad je len v tom, ze uvadzate, ze je to americky produkt, a na vyrobku je : vyrobene v PRC .

Pridané: 14. novembra 2017

Zakúpený v MALL.SK

• Vyborny saci výkon, veľmi tichý - oproti pôvodnemu cyklonovému vysavaču tak tichý, že som si v prvom momente myslel, že je pokazený :)
  • Nádobka na odpad je menšia - rýchlejšie sa zaplní, ale to nechápem ako zásadný problém, len to treba častejšie kontrolovať.
  • Trubky treba veľmi silno zasadiť do seba, lebo inak pri vysavaní vypadávajú.

Za tú cenu a s tými parametrami vrelo odporúčam. Je len otázka, kedy sa prejaví kvalita pri danej cene pri prvej poruche.

Anonym Anonym

• Ťažký
  • Ťažká teleskopická trubka
  • Zlá pohyblivosť
  • Malé kolieska

Používam ho asi osem mesiacov. Jediné čo sa mi páči je nízka hlučnosť. Manželka sním nechce vysávať lebo je ťažký a veľký. Kryt priestoru na vrecko sa dal otvoriť len asi na 10cm, až po silnom potiahnutí(niečo prasklo),až potom som mohol vymeniť vrecko. Kryt na vrecko poriadne netesní. Hadica slabo drží vo vysávači. Vysávač zastaví aj najmenšia nerovnosť. Veľmi malé kolieska. Po dlažbe hrkocú a po koberci sa skôr šúchajú ako krútia. Tenká elektrická šnúra, keď nedám pozor tak sa zasekne pod nábytok. Teleskopická trubka je pre ženu ťažká. Hlavná hubica z kefkou má zbytočný kľb z kolieskami ktorí je viac na škodu ako na pomoc pri vysávaní(nadskakuje po koberci aj po dlažbe). Možno to vadí len mne, ale starý vysávač mal kovové trubky dve omoc ľahšie, dobre sa pohyboval, kábel bol hrubší a nezachytával sa pod kolieska a nábytok. Vysávač som objednal lebo mal nízku hlučnosť. Ostatne som neriešil. Moja chyba. Za tú cenu som mohol kúpiť aj lepší.

Anonym Anonym

Pridané: 6. októbra 2017

(naposledy upravené 6. októbra 2017)

• Výkonný sieťový stroj
  • Bezsáčkový, ľahká údržba
  • UV-C lampa
  • Výborný pomer cena/výkon
  • Kvalitné prevedenie

Za tú cenu (109e) výborná mašinka. Výkonná rotačná kefa + ťah. UV lampa na dezinfekciu sa zapína opticky (pri lacnejších písal niekto, že mal mechanicky spínač a keď nemal tvrdý povrch, že sa nezapla lampa). Po vysávaní napr. gauča celkom slušný bordel v nádobe, a to som ho predtým vysával vysávačom. Filter je len nejaká prekladaná látka. Škoda, že nie je HEPA ako v Raycop. Nevadí, je po vysávaní zanesený len z 1 strany. Takže hneď ho umývam a vysýpam nádobu. Pôvodne som chcel Raycop, ale ta cena mi príde absolútne premrštená. Toto mi úplne plní účel, kopec penazí ušetrených. Tým, že je sieťový, tak má silný motor. Kábel má 5m, mohli dať aspoň 7, ale až tak mi to nevadí. Rohy na gauči to nepovysáva - tým, že to nemá nadstavce. Tak tie treba spraviť z normálnym. Firma Hoover je z USA od 1908, prevedenie je dosť kvalitné napriek tomu, že výrobok je made in P.R.C. (Čína).

Pridané: 11. septembra 2017

• silný výkon
  • veľa príslušenstva
  • zatiaľ sme neprišli na žiadnu nevýhodu

Overený zákazník lacne-nakupy.sk Overený zákazník

Pridané: 25. júla 2017

Zakúpený v lacne-nakupy.sk

Presne splnil moje očakávania podľa popisu parametrov.
4 x A, naozaj nízka hlučnosť a váha , bohaté príslušenstvo, lacné sáčky.

Overený zákazník Andreashop Šaľa Overený zákazník

Pridané: 13. júna 2017

Zakúpený v Andreashop Šaľa

• ok

normalne

Pridané: 12. marca 2017

Zakúpený v OKAY.sk

• Ľahké používanie. Jednoduchá údržba. Žiadne dokúpenie vreciek.

Pridané: 2. marca 2017

Zakúpený v OKAY.sk

• Super. Dobry tah,vydrz baterie, na suche aj mokre vysavanie. Funguje ako ma. Pocas nabijania kontrolka blika a po nabiti svieti. Takze nemusite sledovat hodiny kolko to mate nabijat ako u vacsiny nabijacich ruc.vysavacov.
  • Neviem mozno vaha, o trosku tazsi nez bosch co mame doma. .

Perfektny

Hoover BR71 20011

Hoover BR71 20011

Pridané: 26. decembra 2016

Zakúpený v OKAY.sk

• vysavac ma celkom dobrý sací výkon
  • vyhovuje mi jeho hlučnosť
  • a nízka hmotnosť
  • nie je regulácia sacieho vykonu
  • veľmi zlé prevedenie slabucky plast takze opatrna manipulacia
  • horšie vysypanie nádoby ale nevadí mi to
  • veľmi zle prevedenie takmer nepouzitelné podlahovej hubice - jedniná vyhoda u mna ze mi sedelo z ineho vysávaca, ktorý už nepoužívame - inak by som vysávač urcite vracala spat

Overený zákazník Andreashop Šaľa Overený zákazník

Pridané: 10. decembra 2016

Zakúpený v Andreashop Šaľa

• produkt je presný orginál, výhodná cena

spokojný

Pridané: 5. decembra 2016

Zakúpený v MALL.SK

• ZA danú cenu skvelé parametre

Slabé spracovanie výrobku. Sacia hadica vôbec nedržala vo vysávači. Nedal sa zavrieť poklop po otvorení. Vymenili sme v Malle za inú značku v podobnej cene.

Hoover RC 25011

Hoover RC 25011

Overený zákazník DOMOSS Overený zákazník

Pridané: 16. augusta 2016

Zakúpený v DOMOSS

neskutocny tah, vela nastavcov, lahke cistenie. velka vyhoda je, ze je bezsackovy

Hoover H 64

Hoover H 64

Pridané: 9. júna 2016

(naposledy upravené 9. júna 2016)

Uzsom ho u vas kupval

Pridané: 3. mája 2016

• kvalita spracovania
  • vykon
  • prislusenstvo, drziak
  • neustale nabija akumulator
  • menej komfortne cistenie
  • silna led indikacia

Celkom dobry vysavac, ale ocakaval som v tejto cenovej kategorii viac...
Funguje dobre a aj dizajnovo je vpohode mat ho v drziaku na stene. Vaha relativne ok. Nepaci sa mi ale, ze baterie/aku su neustale pod napatim - nie je tam ziadna chytrejsia elektronika. Vysavac je permanentne v drziaku a rucka, kde su baterie, je celkom tepla = baterie su nonstop nabijane... co im asi v zivotnosti moc nepomoze %)
Inak je celkom fajn, vykon dostatocny (ale nie ohurujuci) integrovane prislusenstvo vzdy po ruke, dobry drziak, vysypanie ok. No nie som uplne nadseny z principu toho filtra/nadobky na odpad - lebo na jemny prach, chlpy, a drobne necistoty je len velmi maly priestor = tj. asi deci objemu samotneho filtra. Hrubsie necistoty ostavaju v nadobke, ale vsetko jemnejsie ostane zachytene az v/na filtri, ktory je tvoreny takou valcovitou konstrukciou na vnutornom konci nadobky. A toto sa rychlo naplni. Takze menej domyslene ;) Tiez sa mi ten filter nezda jednoducho menitelny a neviem ci sa da lahko a lacno zohnat nahradny.
Indikacia diodami je velmi silna - teda ked je v drziaku/nabijacke, svietei jedna modra led a je to fakt sila. Prelepil som paskou ;)
Celkovo som ale skor spokojny.

Hoover AT70 AT30011

Hoover AT70 AT30011

Pridané: 21. septembra 2015

• perfektný ťah
  • bohaté príslušenstvo
  • turbokefa so špeciálnou úpravou na čalúnené povrchy
  • dlhá šnúra
  • zaujímavo riešené kolieska
  • zatiaľ nič

Vysavac som vyberala dlho, zvazovala som rozne znacky a modely. Pre tento som sa rozhodla z dovodu vybornej ceny v porovnani s funkciami a prislusenstvom. Ma velky objem vrecka, tah je taky silny, ze ho musim regulovat na nizsi vykon. Je troche vacsi a aj prislusenstvo zabera dost miesta, ale to by sa tykalo aj inych porovnatelnych modelov. Hlucnost je primerana, nie je to extremne tichy vysavac, ale je to v norme :) S vysavacom sa lahko manipuluje, ma prakticke drzadlo, ale netreba ho ani velmi prenasat, pretoze snura je taka dlha, ze v pohode povysavate aj dve miestnosti bez zapajania do dalsej zasuvky.

Zobrazujem 421 - 438 zo 438 recenzií 1...18 19 20 21 [ 22 ]