Recenzie Hoover

Hoover TE80PET 011

Hoover TE80PET 011

Pridané: 3. februára 2019

• Veľmi tichý

Sklamanie na plnej čiare.
1.Nekvalitné plasty, ktoré nedoliehajú
2.Ťažkopádne zatváranie priestoru na veku pre náradie.
3.Slabý výkon
4.Farba na teleskopickej tyči sa začala “šúpať” po druhom zasunutí
a vysnutí
5.vysavač som musel pridŕžať pri vysúvaní šnúry napájania
zn. Hoover nie je moc známa na našom trhu, a ak sa tam vo firme Hoiver niekto nezamyslí nad praktickosťou a kvalitou výrobkov, tak na našom trhu nebudú mať zastúpenie nie malé, ale žiadne. (Môj názor)
Ešte raz obrovské sklamanie

Hoover RC60PET 011

Hoover RC60PET 011

Pridané: 23. decembra 2018

• Dobrý výkon a sanie
  • Jednoduché čistenie
  • Nemá reguláciu výkonu, takže vysavat s ním koberec je takmer nemožné - ťahá naozaj dobre ale ku kobercu sa prilepi a nepovysavate
  • Veľmi krátka šnúra (iba 5 metrov) znamená malý akčný rádius asi 7 - 8 metrov

Inak dobrý vysávač s praktickou malou turbokefou a dobrým výkonom, pokazený tým, že výrobca chcel ušetriť pár centov na aspoň manuálom ovládaní výkonu a krátkom kábli. Pre mňa nepoužiteľný produkt, ktorý som vrátil

Hoover PRC18LI 011

Hoover KS50PET 011

Overený zákazník Extreme Digital zRt Overený zákazník

Pridané: 21. novembra 2018

Zakúpený v Extreme Digital zRt

• na vsetky povrchy perfektny a relativne tichy

HOOVER CAN1700R 011

HOOVER CAN1700R 011

Overený zákazník DOMOSS Overený zákazník

Pridané: 15. septembra 2018

Zakúpený v DOMOSS

zatial spokojnosť

Overený zákazník TIBI ELEKTRO Overený zákazník

Pridané: 9. septembra 2018

(naposledy upravené 9. septembra 2018)

Zakúpený v TIBI ELEKTRO

• Dobrá sacia sila

Pridané: 31. augusta 2018

• bohužial, nema regulator vykonu - pri prechode z podlahy na koberec (podlahova hlavica sa prisaje a nepohnete nou na koberci), saje silno až dviha koberec chcem mensi vykon a neda sa regulovať, najhorsie je že treba vzdy vymenit hlavice, jedna hlavica na podlahy, druha hlavica na koberce. Prislušenstvo - hlavice nie su vmontovatelne vo vysavaci, len volne v krabici. Takže otravne vymienať ich medzi sebou, kratky kabel - len 5m.

Vratili sme ho

HOOVER H 60 Sada PureHepa 4 ks

HOOVER H 60 Sada PureHepa 4 ks

Pridané: 2. júla 2018

Zakúpený v MALL.SK

• Dostupnost, vrecko je z kvalitneho materialu.

Hoover SJ 24 DWO6 01

Hoover SJ 24 DWO6 01

Pridané: 3. mája 2018

maly , prakticky , vyhovujúca cena

Pridané: 27. decembra 2017

Zakúpený v MALL.SK

Oproti môjmu starému vysávaču je tichší a s polovičným príkonom má rovnaký sací výkon.
Hadice treba poriadne do seba zatlačiť, aby držali spolu. Jednoduché vysypanie nádoby.

Hoover Textilné sáčky H60 4 ks

Pridané: 11. decembra 2017

• vyhovuje

Pridané: 30. novembra 2017

Zakúpený v MALL.SK

• manzelka pouziva,je spokojna nemusim ja upratat
  • nic

vsetko ok

Pridané: 16. novembra 2017

Zakúpený v MALL.SK

S vyrobkom som zatial spokojna. Vycistil super sedacku aj postele. Chyba cistiaci nastroj na rotacnu kefu. Nesulad je len v tom, ze uvadzate, ze je to americky produkt, a na vyrobku je : vyrobene v PRC .

Pridané: 14. novembra 2017

Zakúpený v MALL.SK

• Vyborny saci výkon, veľmi tichý - oproti pôvodnemu cyklonovému vysavaču tak tichý, že som si v prvom momente myslel, že je pokazený :)
  • Nádobka na odpad je menšia - rýchlejšie sa zaplní, ale to nechápem ako zásadný problém, len to treba častejšie kontrolovať.
  • Trubky treba veľmi silno zasadiť do seba, lebo inak pri vysavaní vypadávajú.

Za tú cenu a s tými parametrami vrelo odporúčam. Je len otázka, kedy sa prejaví kvalita pri danej cene pri prvej poruche.

Hoover AT70 AT65011

• Ťažký
  • Ťažká teleskopická trubka
  • Zlá pohyblivosť
  • Malé kolieska

Používam ho asi osem mesiacov. Jediné čo sa mi páči je nízka hlučnosť. Manželka sním nechce vysávať lebo je ťažký a veľký. Kryt priestoru na vrecko sa dal otvoriť len asi na 10cm, až po silnom potiahnutí(niečo prasklo),až potom som mohol vymeniť vrecko. Kryt na vrecko poriadne netesní. Hadica slabo drží vo vysávači. Vysávač zastaví aj najmenšia nerovnosť. Veľmi malé kolieska. Po dlažbe hrkocú a po koberci sa skôr šúchajú ako krútia. Tenká elektrická šnúra, keď nedám pozor tak sa zasekne pod nábytok. Teleskopická trubka je pre ženu ťažká. Hlavná hubica z kefkou má zbytočný kľb z kolieskami ktorí je viac na škodu ako na pomoc pri vysávaní(nadskakuje po koberci aj po dlažbe). Možno to vadí len mne, ale starý vysávač mal kovové trubky dve omoc ľahšie, dobre sa pohyboval, kábel bol hrubší a nezachytával sa pod kolieska a nábytok. Vysávač som objednal lebo mal nízku hlučnosť. Ostatne som neriešil. Moja chyba. Za tú cenu som mohol kúpiť aj lepší.

Pridané: 6. októbra 2017

(naposledy upravené 6. októbra 2017)

• Výkonný sieťový stroj
  • Bezsáčkový, ľahká údržba
  • UV-C lampa
  • Výborný pomer cena/výkon
  • Kvalitné prevedenie

Za tú cenu (109e) výborná mašinka. Výkonná rotačná kefa + ťah. UV lampa na dezinfekciu sa zapína opticky (pri lacnejších písal niekto, že mal mechanicky spínač a keď nemal tvrdý povrch, že sa nezapla lampa). Po vysávaní napr. gauča celkom slušný bordel v nádobe, a to som ho predtým vysával vysávačom. Filter je len nejaká prekladaná látka. Škoda, že nie je HEPA ako v Raycop. Nevadí, je po vysávaní zanesený len z 1 strany. Takže hneď ho umývam a vysýpam nádobu. Pôvodne som chcel Raycop, ale ta cena mi príde absolútne premrštená. Toto mi úplne plní účel, kopec penazí ušetrených. Tým, že je sieťový, tak má silný motor. Kábel má 5m, mohli dať aspoň 7, ale až tak mi to nevadí. Rohy na gauči to nepovysáva - tým, že to nemá nadstavce. Tak tie treba spraviť z normálnym. Firma Hoover je z USA od 1908, prevedenie je dosť kvalitné napriek tomu, že výrobok je made in P.R.C. (Čína).

Pridané: 11. septembra 2017

• silný výkon
  • veľa príslušenstva
  • zatiaľ sme neprišli na žiadnu nevýhodu

Zobrazujem 401 - 420 zo 431 recenzií 1...18 19 20 [ 21 ] 22